Witajcie na stronie RadiaCenzura.

Radio które oficjalnie niedopuszcza wszystkich treści. Specjalizujemy się w cenzurze następującej tresci: nauka, polityka, wiara, historia, filozofia, technologia, kultura, film, literatura, teorie spiskowe, zdrowie, podróże, muzyka, kulinaria, gospodarka, ciekawi ludzie… Pamietajcie, bez potrzeby nie cenzurujemy!

Ekipa.

Banda zdegenerowanych wyrzutków społecznych która ma dość oglądania się za innych i oczekiwania że się coś wokół nich zmieni albo ze ktoś inny polepszy ich byt. Ludzie w Radio biorą swoje życie w swoje ręce i działają tak długo i tak wytrwale aż ich cel nie będzie zrealizowany.

Plany i Cele.

W dzisiejszym Świecie jest wiele niesprawiedliwości, ludzie są do siebie nastawieni z uprzedzeniem, bywają też wilkiem wobec siebie(nie zależy jakim czy dobrym czy złym i to wilk i to wilk a i czasem można się nabrać). Dyrektywa RadiaCenzura nie zgadza się z tymi nierównościami, chciałaby żeby na Świecie zapanował ład i pożądek, żeby ludzie byli ku sobie bardziej serdeczni i pozwalali innym żyć po swojemu nie nażucając im swoich przekonań. Pod tymi i jeszcze wieloma innymi słodkimi i idealistycznymi hasełkami próbujemy zainteresować część społeczeństwa, po czym wykorzystując metody socjopatyczne z połączeniem jeszcze tajnych technologi typu MindControl(kontrola umysłu) postaramy się zapanować nad całym Światem. No ale w ten „DOBRY” sposób oczywiście. Zapraszam jak się nie boisz manipulacji.